bip
 
 
 
 
logoPWIS

Bezpieczne Wakacje 2020

 

W ramach akcji „BEZPIECZNE WAKACJE” pracownicy PSSE w Golubiu-Dobrzyniu zorganizowali spotkania w dniu 9 lipca 2020 r. z harcerzami wypoczywającymi pod namiotami w miejscowości Paliwodzizna nad jeziorem „Grodno” gm. Golub-Dobrzyń, a z kolei w dniu 15 lipca 2020 r. z uczestnikami kolonii na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu oraz w Szkole Rycerskiej także w Golubiu-Dobrzyniu.
Podczas spotkań zostały przeprowadzone pogadanki na temat zdrowego stylu życia, a także zagrożeń zdrowotnych związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych, piciem alkoholu i paleniem tytoniu. Uczestnikom wypoczynku przypomniano również zasady bezpiecznego zachowania w lesie i nad wodą oraz zwrócono uwagę na to, iż nie można rezygnować z przestrzegania podstawowych zasad ochrony przed zakażeniem koronawirusem. Wciąż bowiem bardzo ważne jest noszenie maseczek i dbanie o higienę - szczególnie rąk, a także używanie środków dezynfekujących.
Na zakończenie z życzeniami bezpiecznych wakacji rozdano materiały informacyjno-edukacyjne dotyczące wyżej wymienionej tematyki.

 

Bezpieczne Ferie 2020


Podczas ferii w placówkach zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży przeprowadzono akcję „Bezpieczne ferie”.  Celem akcji było promowanie zdrowego stylu życia, w tym profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych. 

logo min

 godlo sc

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
w Golubiu-Dobrzyniu

 


Służba Cywilna

 

 

ul. Dr Jerzego Gerarda Koppa 1 A,
87-400 Golub-Dobrzyń

 

 

tel. centrali: 56 683-24-85 
fax. 56 683-24-42
(nie służą do kontaktu w sprawie koronawirusa)

e-mail: psse.golubdobrzyn@pis.gov.pl

twitter 2430933 1280   facebook 2429746 1280
       

Ochrona danych osobowych

Deklaracja dostępności